Klimat Wnętrz

urządzaj z klasą

Bateria stojąca – warto na niej skupić swoją uwagę

Wybór odpowiedniej armatury do łazienki wiąże się z podjęciem wielu decyzji. Dla tych, którzy pierwszy raz urządzają swoje wymarzone mieszkanie, podjęcie ostatecznych wyborów może być nie lada problemem. A ukrywać nie będziemy, że są to jedne z ważniejszych decyzji.

Dziś, aby ułatwić Wam życie, opowiemy o zaletach baterii stojącej. Mamy nadzieję, że ten artykuł przekona niedowiarków, że bateria stojąca jest jedną z lepszych na rynku.

Bateria stojąca umywalkowa – jak montujemy?

Decydując, że najlepszą do Waszej łazienki będzie bateria stojąca umywalkowa, warto wiedzieć, jak zamontować ten rodzaj armatury. Zarówno ten rodzaj, jak i bateria wannowa stojąca montowane są w otworach umieszczonych czy to w umywalce, czy też w wannie. Jest to o wiele łatwiejszy sposób mocowania, niż baterii ściennej. Tutaj musimy mieć pozostawione odpowiednie otwory w ścianie.

Bateria stojąca umywalkowa – do jakiego rodzaju umywalek pasuje?

Oglądając baterie, z pewnością zauważyłeś, że zarówno bateria wannowa stojąca, jak i ta umywalkowa posiadają niską i krótką wylewkę. O ile do wanny jest to doskonałe rozwiązanie, to wybierając ten rodzaj baterii do umywalki, musimy skupić się na tym, aby ta była płytka.

Bateria stojąca z wyciąganą wylewką – ta sprawdzi się w kuchni

Ostatnimi czasy na rynku pojawiła się bateria stojąca z wyciąganą wylewką. Jest to doskonała propozycja do zlewów kuchennych. Wyciągana wylewka pozwala dotrzeć do każdego trudno dostępnego miejsca.

Należy podkreślić, że największym atutem baterii stojących jest ich prosty montaż. Nie trzeba bowiem zostawiać specjalnych otworów w ścianie, jak to ma miejsce w przypadku montowania baterii ściennych. Poza tym dzięki tego rodzaju bateriom, woda nie rozlewa się poza ściany umywalki.Zobacz więcej na https://vigourpolska.pl/armatura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *