Klimat Wnętrz

urządzaj z klasą

Aby urządzić mieszkanie, w tym łazienkę, zgodnie z panującymi trendami, warto pokusić się o przegląd aranżacji, jakie proponują najwięksi projektanci. Dziś chcemy pokazać Wam, jakie łazienki będą modne w nadchodzącym 2019 roku. Zostańcie z nami.

Aranżacje łazienki – czy spodziewać się rewolucji?

Łazienka to miejsce, w którym z powodzeniem każdy z nas może urządzić według własnego gustu. Aranżacje nowoczesne, klasyczne, rustykalne – tak naprawdę wszystko zależy od naszych wymagań i wizji projektanta.

Jeżeli samodzielnie chcesz urządzić tę część domu, poznaj aranżacje łazienki, jakie będą obowiązywały w nadchodzącym 2019 roku.Warto też zajrzeć na https://vigourpolska.pl/

Aranżacje 2019 – na co stawiają projektanci?

Przyglądając się targom wnętrzarskim, śmiało można stwierdzić, że w 2019 roku modne będą nie tylko aranżacje nowoczesne, ale również minimalistyczne. W grę wchodzi także styl retro, choć podkreślony nowoczesnymi formami. Dzięki połączeniu złota i tapet Twoja stara łazienka może zyskać nowe, romantyczne oblicze.

Styl romantyczny – ciekawe aranżacje 2019

Połączenie stylu romantycznego ze stylem retro to najczęściej pokazywany trend nadchodzącego roku. Stare umywalki wtopione w blaty czy też wanny posiadające pikowaną lub falowaną obudowę to coś, co można spotkać w aranżacjach najbardziej cenionych projektantów wnętrz. Patrząc na przykładową łazienkę tego typu, można się zakochać.

Aranżacje łazienki – nie tylko romantyczne

Poza stylem retro i romantycznym, projektanci idą też w drugą stronę, bardziej nowatorską i stawiają na aranżacje, w których nie brakuje geometrycznych kształtów. Nie brakuje tutaj asymetrycznych zabudów umywalek, które, choć dają wrażenie nie pakownych, wcale takie nie są. Wręcz przeciwnie – wyposażone zostały w nowoczesne systemy, umożliwiające pomieszczenie jak największej liczby rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *